Team Naruto

Całe Team i inne Wioski życze miłej zabawy


#1 2008-03-20 07:21:50

Pein

[Kage]

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 22
Punktów :   

Zapisy

* Pierścień 零 rei ("zero") Noszony przez Paina na prawym kciuku Ma go Pein
    * Pierścień 青龍 Seiryū ("błękitny smok") Noszony przez Deidarę na prawym palcu wskazującym.
    * Pierścień 白虎 Byakko ("biały tygrys") Noszony przez Konan na prawym palcu środkowym.
    * Pierścień 朱雀 Suzaku ("szkarłatny feniks") Noszony przez Itachiego na prawym palcu serdecznym Ma go Gaara no Sabaku
    * Pierścień 玄武 Genbu ("czarny żółw") Noszony przez Zetsu na prawym małym palcu.
    * Pierścień 空陳 Kūchin ("próżnia") Poprzednio noszony przez Orochimaru na lewym małym palcu, ale wciąż go posiada.
    * Pierścień 南斗 Nanto ("gwiazda południowa") Noszony przez Kisame na lewym palcu serdecznym.
    * Pierścień 北斗 Hokuto ("gwiazda północna") Noszony przez Kakuzu na lewym palcu środkowym.
    * Pierścień 三台 santai ("trzy poziomy") Noszony przez Hidana na lewym palcu wskazującym.
    * Pierścień 玉女 gyokunyo ("panna") Noszony przez Tobiego na lewym kciuku. (Poprzednio nosił go Sasori)
Lider:Pein
Zastępca:Gaara no Sabaku
Członkowie:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
PRZYSTĘPUJĄC TU MOŻNA MIEĆ DEMONA


Wioska:AmeKage
Charakter:Zły Ninja
Jutsu:Wszystkie
Kasa:DUżopoooo                               
Chakra:Nieskończoność
Historia:Każdy mnie nie lubił i nikt nie szanował ponieważ zawsze wygrywałem walki.Wszyscy mnie opuścili i jak się dowiedzieli że mam Rinnegan cała wioska Trawy i Wodospadu atakowała mnie ale ja ich wszystkich zabiłem i ucikłem.Od tego czasu byłem najlepszy w Ame Gakure i zostałem ich Kage
Umiejętność:Wszystkie Bramy i CS
KG:Manegekoy Rinnegan(włączony zawsze)
Klan:Nie mam
Ekwipunek:na początku 2 kunai 5 shuriken
Demon:Hachbi8 lv l
Zwierzak:Szkarłatny Smok/x4

Offline

 

#2 2008-03-24 15:07:26

Shikamaru Nara

Uczeń Akademi

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 11
Punktów :   -1 

Re: Zapisy

o, o, o! ja sie już zapisuje ale później zdam... jak bd Genin

Offline

 
Proszę po rejerstracji Poprosić o sygnaturke wpisać tam jakie chcecie justu i jaki czy zły czy dobry proszę napisać!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ts2.pun.pl www.skuterek-forum.pun.pl www.fifa-jaslo.pun.pl www.pokemon-em-pbf.pun.pl www.adapciak.pun.pl